Mgr. Milan Jelínek a jeho tým obsadil ve fotbalovém turnaji advokátů druhé místo

Pozadí stránky
Mgr. Milan Jelínek a jeho tým obsadil ve fotbalovém turnaji advokátů druhé místo
21. 10. 2018

Jubilejní 5. ročník s názvem „Turnaj čtyř řek 2018“ se uskutečnil 7.9.2018. Tradiční fotbalové klání advokátů z celé republiky, který pořádá Česká advokátní komora, hostila tentokráte Plzeň. Za naši pražskou kancelář se  zúčastnil kolega Milan Jelínek, který v jednotlivých zápasech střídavě obsadil post záložníka a brankáře. Ačkoliv v předchozích ročnících nedosahovalo družstvo z Prahy úplně nejlepších výsledků, letos bylo vše jinak.

V prvním zápase se tým pod vedením Petra Burzanovského potkal s družstvem Východočechů. A bylo opravdu na co koukat. Zápas byl plný atraktivních akcí obou mužstev, které jistě potěšily divákovo oko. Góly z nich však bohužel nepadaly. Utkání nakonec skončilo výsledkem 1:1, když tým advokátů z východních Čech skóroval ze sporné penalty. Ve druhém utkání se pražští advokáti museli popasovat s týmem ze severních Čech. Podařilo se jim to skvěle, když severočechy udolali s výsledkem 3:1. Pražané pak s napětím ještě čekali na výsledek zápasu týmů Východočechů a Severočechů. Výhra Východočechů s rozdílem vyšším než 2 góly by totiž ukončila cestu pražského týmu za vytouženým finále. To se naštěstí nestalo, tým ze severních Čech zvítězil.

Shodou všech okolností (a samozřejmě zejména díky dobré herní morálce a plnému nasazení celého mužstva) se tedy kolega Jelínek s pražským týmem probojoval až do finále. Proti Plzeňanům se už Pražané prosadit nedokázali a podlehli 2:0.  Celkově tedy obsadili krásné druhé místo. Milanovi moc gratulujeme!

V příštím roce se turnaj uskuteční v Praze.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Více informací o našich zásadách ochrany osobních údajů.